Asymetrické šaty pro nevěstu s volánem
Kód: EG02698WH04 EG02698WH06 EG02698WH08 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dlouhé šaty se splývavou látkou
Představujeme vám model, který nepotřebuje metry krajek, aby zaujal a působil slavnostně. Základem těchto šatů je čistá linie a jeden výrazný prvek v podobě látky volně padající z ramene až k zemi. Na rameni je ozdobná spona, která hází odlesky a nahrazuje náhrdelník. Střih lichotivě obepíná postavu přesně tam, kde má, ale díky elasticitě materiálu se v něm dá pohodlně strávit celý večer. Rozparek na straně sukně není jen pro parádu – dává nohám svobodu a brání pocitu, že vás šaty při chůzi omezují.
Tento kousek je jasnou volbou pro moderní nevěsty, které hledají neokoukané svatební šaty na obřad nebo na převlečení. Skvěle poslouží i na gala večer nebo prestižní společenskou událost, kde se cení odvaha a styl.
Praní: jemné praní v ruce ve studené vodě, šaty neždímejte nechte volně uschnout na ramínku.
Pro snadnou údržbu (žehlení) je nejvhodnější pára, doporučujeme JIFFY STEAMER ,,ESTEAM,, , na kterém máte od nás slevu 10 %.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barva: | Bílá |
| Dámské šaty: | společenské, svatební, na svatbu |
| Délka: | dlouhé |
| Délka rukávů: | bez rukávu |
| Příležitost: | společenské, nevěsta |
| Střih: | na jedno rameno, s rozparkem, asymetrické, slim |
| Výrobce: | Ever Pretty |
| Vzor: | jednobarevný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ewer Pretty - DONGGUAN KADY LISA arment Co Ltd |
|---|---|
| Adresa : | No.316 RENZHOU RD, SHATIAN TOWN DONGGUAN,GUANGDONG, CHINA 523999 |
| E-mail : | peggy@ever-pretty.com |
| Zástupce výrobce v EU : | ZL Group s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Dvouletky 487 Praha 10 100 00 |
| E-mail zástupce v EU : | info@zlgroup.eu |
